Меню
КАТАЛОГ

ТОРГОВА МАРКА "TAMIR"

ПРО КОМПАНІЮ

Торгова марка «TAMIR» - це стрімко розвивається український бренд чоловічого класичного одягу. Компанія заснована в 2009 році, і за весь цей час встигла зарекомендувати себе не тільки на території України, а й за її межами.

ВИРОБНИЦТВО 
Продукція торгової марки «TAMIR» виробляеться на швейних фабриках України, виробничі цехи яких, оснащені висококласним устаткуванням і відповідають всім санітарним нормам. Варто відзначити, що саме ці фабрики шиє колекції одягу для найвідоміших зарубіжних брендів. Асортимент якісних тканин і фурнітури, що використовується при виробництві виробів, дозволяє пропонувати нашим покупцям одяг справжнього європейського рів
ТОРГОВЕЛЬНА МЕРЕЖА

Ми маємо розвинену роздрібну мережу магазинів і партнерських торгових точок. Доставка товару здійснюється в усі регіони України. Крім того, ми працюємо з великими оптовими замовниками і пропонуємо хороші умови для співпраці.

Якість
В основі політики ТМ "TAMIR" лежить відповідність якость товару європейським стандартам і дотриманням останнім тенденціям моди, щоб наші кліенти завжди були у центрі уваги. Ми можемо задовольнити будь-який, навіть найвишуканіший смак, так як у нас представлений широкий ассортимент чоловічого одягу: чоловічі косюми і піджаки,пальто, куртки і плащі, сорочки, штани, джемпера і кардигани, а також для доповнення і завершення вашого образу ми зможемо запропунувати великий вибір аксесуарів
ЦІНОВА ПОЛІТИКА
 
Торгова марка «TAMIR» підтверджує, що необов'язково витрачати шалені суми, щоб виглядати дивовижно. Лояльна цінова політика - ще одна наша перевага! Ми любимо радувати своїх клієнтів, тому, крім нових колекцій, діє постійна система знижок 365 днів в році.
Робота з кліентами
Велику увагу ми приділяємо сервісу обслуговування клієнтів. Наші консультанти мають багаторічний досвід роботи, і постійно удосконалюються, проходячи різні тренінги. Тим самим ми створюємо найкращі умови для наших клієнтів при виборі потрібного йому товару. Ви не зможете піти від нас з порожніми руками!
"TAMIR" - СТИЛЬ І ВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ БУДЬ-ЯКОГО ЧОЛОВІКА

ЧЕКАЄМО ВАС В НАШИХ МАГАЗИНАХ!

ПРИЄМНИХ ПОКУПОК!