Меню
КАТАЛОГ

Аксесуари

Краватка, безсумнівно, є одним з найбільш важливих елементів чоловічого ділового костюма. Саме за допомогою правильно підібраного краватки можна підкреслити вишуканий смак його власника і створити бездоганний образ чоловіка, який би професією він не володів і якою б стиль не вважав за краще.

Скільки краваток необхідно мати діловому чоловікові в своєму гардеробі? На це питання стилісти відповідають однозначно - як мінімум три до кожного костюма. Причому за кольором даний аксесуар повинен поєднуватися не тільки з цветотипом чоловіки, але і костюмом, сорочкою і навіть ситуацією. для якої він буде надітий, але про все по порядку.

Ширина і довжина краватки

Стандартна ширина краватки становить близько восьми сантиметрів - подібні моделі підходять для чоловіків середнього зросту і нормальної статури. А ось високим і великим чоловікам рекомендується вибирати більш широкий галстук, струнким - відповідно більш вузький. Крім того, ширина краватки повинна відповідати ширині лацканів піджака.

Що стосується довжини краватки, то тут все гранично просто: якщо широкий кінець зав'язаного на вузол краватки закриває собою пряжку ременя, а вузький - дозволяє знімати краватку через голову, то аксесуар підібраний правильно.

Колір краватки

Чоловікам необхідно мати в своєму гардеробі хоча б один екземпляр краватки, але тоді він повинен бути однотонним чорного або темно-графітового кольору. Стилісти стверджують, що краватка може розповісти оточуючим про характер і темперамент чоловіка. Основні кольори краваток і риси характеру, які вони підкреслюють:

  • червоний - владний;
  • помаранчевий - енергійний;
  • жовтий - оптимістичний;
  • зелений - впевнений;
  • синій - благородний;
  • фіолетовий - величний.
  • однотонну краватку

Найбільш поширений, так би мовити, базовий тип краваток - це однотонний варіант, чим темніший колір такого краватки, тим більш консервативним його володар.

Фуляр

Дрібний, регулярно повторюваний геометричний малюнок на краватці називається фуляр. Дана забарвлення цілком підходить як для світських заходів, так і для ділових зустрічей, але тільки в тому випадку, якщо в орнаменті присутні не більше трьох-чотирьох відтінків.

"Горошок"

Краватка в "горошок" - це досить класична забарвлення, однак розмір і колір цього малюнка має величезне значення. Чим темніше основний тон краватки і світліше горошок, тим офіційніше і суворіше виглядає краватка. А ось різнокольорові і великі горошини на краватці в поєднанні з діловим костюмом категорично неприпустимі.

Діагональна смужка

У даного малюнка є одна дуже видатна особливість - діагональна смужка візуально витягує силует і робить візуально фігуру більш стрункою і підтягнутою. Така краватка вважається більш вільним варіантом, як би перехідним від консервативного класичного ділового образу до комунікативного. Краватки в смужку вибирають як керівники, фінансисти, чиновники, так і менеджери, юристи, викладачі, причому останні можуть надягати такий аксесуар і в повсякденному житті, і на офіційні заходи.

Клітка

Останнім часом картатий краватка користується все більшою популярністю, особливо у молоді і бізнесменів. Краватка в клітку можна надягати не тільки з однотонною, але і зі смугастою сорочкою. Однак, для ділових зустрічей така краватка краще не вибирати, а ось для неформальної обстановки він цілком підійде.

Метелик

На сьогоднішній день краватку-метелика сучасний діловий чоловік може дозволити собі надіти виключно на урочисті та святкові заходи. Найчастіше цей аксесуар буває однотонним, але зустрічаються і метелики зі складним малюнком, однак подібні екземпляри, як правило, призначені для конкретних заходів і тематичних вечірок.

Шпилька для краватки

Довжина затиску не повинна перевищувати ширину краватки, а призначений він для скріплення краватки з сорочкою. Також має значення висота, на якій слід носити затиск, правильно це робити на рівні бічної кишені піджака горизонтально або трохи навскоси.