Меню
КАТАЛОГ

Джемпера

Джемпер є обов'язковою складовою гардеробу будь-якого сучасного чоловіка через його універсальності і зручності в шкарпетці. Правильно підібраний трикотажний джемпер не обмежує рухів, комфортний в прохолодну погоду, а завдяки широкому асортименту, представленого на нашому сайті, кожен чоловік зможе підібрати для себе потрібну модель джемпера, який гармонійно впишеться в його стиль одягу.

Джемпер: колірна гамма і модні поєднання

На сьогоднішній день можна виділити два основних колірних напрямки в трикотажної моді:

  • перший напрямок - яскраві, соковиті, життєрадісні кольори, що сприяють створенню образу в стилі 60-х років. Ця модна палітра включає в себе: жовтий, помаранчевий, червоний, синій, салатовий, гірчичний, рожево-малиновий;

  • другий напрямок в колірній гамі для трикотажу включає в себе благородно-темні, приглушені, але не похмурі кольори. Це можуть бути комбінації лілового з темно-сірим, мишачого з чорним, темно-зеленого з графітовим.

    Останні модні тенденції пропонують для повсякденного трикотажу вибирати моделі джемперів гладкою машинної в'язки того відтінку, який підходить вам за стилем або дрес-коду. Що стосується фасону, то сьогоднішня мода диктує підбирати укорочений джемпер (довжина виробу повинна лише прикривати пояс штанів), досить облягаючий тіло, з вузькими рукавами.

    Важливо пам'ятати, діловий стиль носіння джемпера передбачає надягати його виключно поверх сорочки, а ось носити обтягуючий джемпер на голе тіло або на футболку можуть дозволити собі чоловіки атлетичної статури і тільки в неформальній обстановці.

    Орнамент на джемпері може виглядати як рельєфна фактура у вигляді строгих геометричних фігур: квадратів, ромбів і трикутників.