Меню
КАТАЛОГ

Базові види чоловічих костюмів: робимо вибір

Рано чи пізно настає час купити чоловічий костюм, але при цьому більше половини чоловіків не мають уявлення, як грамотно його вибрати. Так і стають жертвами дорогої моди, нав'язаної продавцями елітних брендів. Тоді як навчитися мистецтву вибору можна самому.


Знайомство зі складовими костюма Класичний або парадний, сучасний або традиційний, чоловічий костюм складається з відомих предметів: брюки, піджак (є варіації - смокінг або фрак), при наявності - жилет. Відповідно композиції, розрізняють такі види чоловічих костюмів:


Однобортний - класика, яка за статистикою припадає до душі чотирьом з п'яти чоловіків. Це піджак, що застібається на одну сторону плюс штани; Двобортний - має менш офіційний вид, проте може одягатися на зустрічі і ділові візити. В такому випадку, піджак двобортний повинен застібатися зверху до низу. Звідси висновок: двобортні - вибір струнких.


Костюм-трійка - прийшов з 19 століття, модифікований і вельми успішно прижився комплект з піджака, жилета і брюк. Зрештою, якщо стане жарко, етикет дозволяє в будь-який час зняти піджак. Для якої мети підбирається костюм? Задатися цим питанням варто при покупці, нехай навіть ви і плануєте шити костюми на замовлення і надягати їх згодом з різних приводів. Але так чи інакше, дрес-етикет виділяє три формальних, а також ділової і неформальний костюми, ось вони:
Візитка - це формальний костюм, який зобов'язує піджак мати звужуються донизу борту, може носитися з брюками того ж тону, на в смужку. Піджак має один гудзик, в комплекті йде жилет. Найчастіше носиться візитка під білу сорочку і метелика;
Смокінг або black tie - самі «клубні» костюми для вечірок після 5 вечора. Назвемо його парадним.


Фрак - вважається самим урочистим і необов'язково повинен бути присутнім в гардеробі. Цей костюм надягають при вимогам white tie до дрес-коду. Піджак спереду укорочений, ззаду має фалди і обов'язково надаватися з відпрасованій білосніжною сорочкою плюс накрохмаленим жилетом, часто з поясом. Необхідність купити чоловічий костюм з фраком зустрічається так рідко, що багато хто воліє брати його на прокат. Неформальним може бути костюм, призначений для офісу, casual стилю або фешн, який носиться на сезон. Наприклад, костюми з льону, бавовни або бавовни, яскравих тонів.


Діловий костюм - кілька варіантів: англійська, італійська, американський, німецький варіанти.
 Якщо ви, скажімо, хочете зшити костюм на замовлення англійського варіанту - це класика, яка підійде чоловікам корпулентний і солідним. Є підплічники, ззаду фігурують дві шліци, варіанти застібання на два борти або на один. Італійський - інша історія, підходить чоловікам струнким, оскільки фігуру облягає. Плечі можуть бути розширені і підняті, а от штани прямі. 

Найвільнішим, для чоловіків повних вважається американський варіант з піднятими брюками і вільного крою піджаком, а французький, з укороченим піджаком і звуженими, закругленими лініями плечей і стегон підійде чоловікам невисокого зросту. У такій парі або трійці власник завжди буде виглядати вишукано і «зручно». Отже, види чоловічих костюмів багатогранні. При виборі варто пам'ятати правило: головне, щоб костюмчик сидів. Подобається - беріть, шийте, насолоджуйтеся.