Меню
КАТАЛОГ

Як вибрати чоловічий костюм - основні правила та пріоритети вибору

В ієрархії стилю якісний і правильно підібраний чоловічий костюм є наочним виразом статусу, візитною карткою і демонстрацією намірів власника. І навіть при зростаючій популярності повсякденного одягу піджак та брюки традиційно асоціюються з хорошим смаком, дисциплінованістю, успіхом і вишуканістю. Підібрати вдалі, які підходять по фігурі і призначенню виробу нелегко. Така складність пов'язана з тим, що сьогодні споживачам пропонується широкий асортимент моделей і стилів в різних цінових категоріях.


Важливі параметри покупки Фахівці радять, перед тим як купити чоловічий костюм заздалегідь уточнити для себе найважливіші і значущі фактори вибору: Для якого сезону купується річ: літо, зима або універсальний варіант Для яких випадків: повсякденний, урочистий, ділової гри і т.д. стиль Кольорова гама бюджет покупки


Сьогодні не варто звертати увагу на бренд виробника. Звичайно, імениті марки зі світовою славою 100% гарантія якості. Але ж і ціна за таку річ буде не маленька. В даний час можна вибрати і серед недорогих, доступних за вартістю моделей гідні, стильні вироби. Головне - це звертати увагу на якість тканини, швів, пошиття та керуватися особистими побажаннями до зовнішнього вигляду речі.


Стиль костюма Залежно від традицій різних країн стилісти виділяють кілька базових дизайнів чоловічих костюмів: Англійська: 
строгий, класичний і одночасно елегантний, з підкресленими лініями спини і плечей. Така модель підкреслює фігуру власника, його виправку і аристократичність. 
Німецький: Трохи мішкуватий, практичний, комфортний. Обов'язково добротно пошитий з якісного матеріалу.


Італійський.Ставний, як правило, без чіткого силуету і лінії плеча. Чи не офіційний, комфортний і зручний. Зазвичай використовується для пошиття літніх виробів і костюмів для творчих людей. Американський. Зазвичай відрізняється навмисною недбалістю. Шиється без підкладки в плечах. Як правило, має округлий силует.
Крім призначення, зовнішнього антуражу і функціональності слід пам'ятати про те, що річ повинна радувати власника, бути зручною, практичною і довговічною.

 
Основні правила вибору чоловічого костюма
Визначившись зі стилем, прийнятною вартістю і призначенням виробів, необхідно звернути увагу на три дуже важливих фактора вибору, які можуть вплинути на термін носіння, складність догляду та естетичність костюма:


Матеріал. Безпосередньо впливає на ціну покупки. Крім вовни і більш полегшеного текстилю з кашеміром, шовком або мохером, сьогодні знову в моді вироби з льону, суміші вовни з бавовною і комбінованих тканин. Важливо звернути увагу на якість підкладки, її зносостійкість і гігроскопічність. Форма і зміст. Найбільшою популярністю у чоловіків користується костюм-двійка, що складається з піджака і брюк. Рідше перевага віддається «трійці», доповненої ефектним жилетом. Піджак буває однобортним і двобортним. У деяких моделях у брюк можуть бути вишукані підкоміри.


Колір і малюнок. Тут вибір залежить від призначення виробу, офіційності і статусності заходу, навколишнього оточення і інших вимог. Універсальними вважаються темно-сірі і темно-сині кольори. Є загальне правило - чим темніше модель, тим більший вибір у власника для підбору краваток, сорочок і туфель. Для ділового стилю допустима найтонша, непомітна смужка. Тканини в ялинку, клітку і цяточку для неофіційних зустрічей і відпочинку.


Деяким чоловікам подобається, коли на лацкані піджака є декоративна петлиця, яка додає йому елегантності і романтизму. Ось так, користуючись нескладними рекомендаціями, можна швидко і легко підібрати для себе якісний, практичний і стильний костюм, який буде актуальний і зручний довгі роки.