Меню
КАТАЛОГ

Пальто

Чоловіче пальто є неодмінним атрибутом сучасного денді. На сьогоднішній день це не тільки практичний для будь-якої погоди, але й неймовірно елегантний предмет верхнього одягу, який однаково підходить для чоловіків будь-якого віку та соціального статусу.

Пальто може доповнити чоловічий гардероб у різному стилі - воно відмінно поєднується з діловим стилем: класичним костюмом та стилем casual: звичайними джемперами та джинсами.

Вибір чоловічого пальта - завдання не з легких, але кілька слушних порад допоможуть вам не помилитися при покупці.

Однобортне або двобортне пальто вибрати?

Передусім, при виборі пальта варто запам'ятати головне - чоловіча мода також швидкоплинна, як і жіноча. І якщо мода на двобортне пальто іноді змінюється, то однобортне строге пальто з відкладним коміром і коміром-стійкою ніколи не виходило з моди. Крім того, враховуйте, що однобортне пальто візуально подовжує і струнить силует, а двобортне - навпаки: додає зайвих кілограмів і робить силует візуально присадкуватим. Також уникайте моделей пальто з великими підробленими плечима, на них мода рідко повертається.

Сьогодні настільки великий асортимент представлений на ринку чоловічого одягу, що при виборі можна розгубитися. Запам'ятайте основне правило моди - стиль верхнього одягу неодмінно має поєднуватися з основним стилем гардеробу. Якщо у повсякденному житті ви носите класичний діловий костюм, то і вибирати слід суворе однобортне або двобортне пальто, або якщо ви найчастіше надягаєте джинси та светр, то і пальто треба підбирати відповідне, підійдуть моделі в стилі casual: у клітку, френч з коміром- стійкою або укорочені спортивні моделі пальта.

Ще одна рекомендація - при виборі чоловічого пальта необхідно враховувати статуру і зростання його майбутнього власника, якщо укорочена модель (до середини стегна) підходить всім чоловікам без винятку, то довге пальто (до середини ікри) добре виглядає лише на високому та струнким молодому людині атлетичної статури.