Меню
КАТАЛОГ

Пальто

Чоловіче пальто є неодмінним атрибутом сучасного денді. На сьогоднішній день це не тільки практичний для будь-якої погоди, але і неймовірно елегантний предмет верхнього одягу, який однаково підходить для чоловіків будь-якого віку і соціального статусу.

Пальто може доповнити чоловічий гардероб в самому різному стилі - воно відмінно поєднується з діловим стилем: класичним костюмом і стилем casual: звичайними джемпером і джинсами.

Вибір чоловічого пальто - завдання не з легких, але кілька слушних порад допоможуть вам не помилитися при покупці.

Однобортне або двубортное пальто вибрати?

Перш за все, при виборі пальто варто запам'ятати головне - чоловіча мода також швидкоплинна, як і жіноча. І якщо мода на двубортное пальто час від часу змінюється, то однобортне суворе пальто з відкладним коміром і коміром-стійкою ніколи не виходило з моди. Крім того, враховуйте, що однобортне пальто візуально подовжує і стрункий силует, а двубортное - навпаки: додає зайвих кілограмів і робить силует візуально приземистим. Також уникайте моделей пальто з великими підробленими плечима, на них мода рідко повертається.

Сьогодні настільки великий асортимент представлений на ринку чоловічого одягу, що при виборі можна і розгубитися. Запам'ятайте основне правило моди - стиль верхнього одягу неодмінно повинен поєднуватися з основним стилем вашого гардеробу. Якщо в повсякденному житті ви носите класичний діловий костюм, то і вибирати слід суворе однобортне або двобортне пальто, або якщо ви найчастіше надягаєте джинси і светр, то і пальто треба підбирати відповідне, підійдуть моделі в стилі casual: в клітку, френч з коміром- стійкою або укорочені спортивні моделі пальто.

Ще одна рекомендація - при виборі чоловічого пальто необхідно враховувати статура і зріст його майбутнього володаря, якщо укорочена модель (до середини стегна) підходить всім чоловікам без винятку, то довге пальто (до середини ікри) добре виглядає лише на високому і стрункому молодому людині атлетичної статури.