Меню
КАТАЛОГ

Плащі

Чоловік плащ відноситься до розряду класичної верхнього одягу. І, хоча чоловіки в останні роки з деякою неохотою набувають для себе плащі, вважаючи їх незручними і неефективними, віддаючи перевагу більш комфортні куртки або пальто, плащ моделі "макінтош" від ТМ "TAMIR" не втратив своєї актуальності й затребуваності.

Дана модель являє собою укорочений (до середини стегна) плащ, вільного крою з відкладним коміром і потайною застібкою-блискавкою, виготовлений з непромокаючої тканини з утепленою підкладкою. В такому плащі буде комфортно не тільки пересуватися по місту, а й керувати автомобілем, він однаково добре поєднується практично з будь-яким стилем одягу - від строгого ділового костюма до повсякденних джинсових штанів і джемпера в стилі сasual.

Мало того, що класичний плащ відмінно підходить чоловікам будь-якого віку і соціального статусу, така модель ідеально "сідає" на будь-яку фігуру, за рахунок зведеного крою, помірної довжини і відсутності на виробі будь-яких зайвих застібок і пояса. Крім того, головне, що плащ виконує свою основну функцію - захищає свого власника від холодного дощу і поривчастого вітру.