Меню
КАТАЛОГ

Чоловічий плащ відноситься до розряду класичного верхнього одягу. І, хоча чоловіки в останні роки з деяким небажанням купують для себе плащі, вважаючи їх незручними і неефективними, віддаючи перевагу більш комфортним курткам або пальтам, плащ моделі "макінтош" від ТМ "TAMIR" не втратив своєї актуальності та затребуваності.

Дана модель являє собою укорочений (до середини стегна) плащ, вільного крою з відкладним коміром і потайною застібкою-блискавкою, виготовлений з тканини, що не промокає, з утепленою підкладкою. У такому плащі буде комфортно не тільки пересуватися містом, але й керувати автомобілем, він однаково добре поєднується практично з будь-яким стилем одягу - від строгого ділового костюма до повсякденних джинсових штанів і джемпера в стилі sasual.

Мало того, що класичний плащ відмінно підходить чоловікам будь-якого віку та соціального статусу, така модель ідеально "сідає" на будь-яку фігуру, за рахунок зведеного крою, помірної довжини та відсутності на виробі якихось зайвих застібок та пояса. Крім того, головне, що плащ виконує свою основну функцію – захищає свого власника від холодного дощу та поривчастого вітру.