Меню
КАТАЛОГ

Шарф для сучасного чоловіка - це не тільки необхідний предмет гардероба, що захищає горло в холодну пору року, але і стильний аксесуар, що підкреслює індивідуальний імідж свого власника. Адже багато чоловіків сьогодні вважають за краще носити шарф не тільки на вулиці, але і в приміщенні разом з джемпером, кардиганом або навіть зі строгим діловим костюмом.

Сучасна мода цілком допускає таку тенденцію і навіть вітає її, адже правильно зав'язаний шарф здатний візуально змінити силует чоловіка, приховати його недоліки і підкреслити достоїнства. А який чоловік не хоче виглядати бездоганно?

Як можна пов'язати чоловічий шарф:

  • "снуд" - подвійне обгортання шарфа навколо шиї, кінці шарфа заховані під вузол. Такий вид зав'язування шарфа підходить для високих, струнких чоловіків з довгою шиєю;

  • p> "французький вузол" - шарф згорнути навпіл, накинути на шию і в петлю, що утворилася просунути кінці шарфа. Це найпопулярніший вид вузла, він підходить всім чоловікам без винятку, єдиний нюанс - в залежності від довжини шиї, вузол можна трохи послабити або зробити тугіше;
  • "в стилі художника" - один кінець шарфа залишається попереду, одне або два обгортання, і другий кінець шарфа вільно закидається назад. кількість обертів також залежить від довжини шиї і зростання чоловіки, чим нижче чоловік, тим коротше повинні бути звисаючі кінці шарфа.