Меню
КАТАЛОГ

Смокінг – король чоловічої моди. Він найкраще здатний наголосити на урочистості моменту. Чоловік у смокінгу обов'язково виглядатиме елегантно та вишукано, адже образ Джеймса Бонда завжди у тренді.

Смокінг – класика дрес-коду

Елегантний смокінг був своєрідним таємним кодом вищих кіл суспільства на початку ХХ століття. Згодом він став фундаментом чоловічого вечірнього дрес-коду Black Tie. Його призначення: вечірній прийом, весілля, прем'єра у театрі. При складанні цього образу експерти «TAMIR» рекомендують дотримуватися таких стандартів:

  1. Головна прикмета смокінгу – шовкові лацкани та комір.
  2. Двобортний смокінг носять застебнутим на всі гудзики, однобортний – не застібаючи.
  3. Якщо передбачено жилет, він має бути з тієї ж тканини, якою покриті лацкани смокінгу.
  4. Сорочка – виключно білого кольору, без нагрудної кишені.
  5. Дрес-код завершується чорним метеликом або краваткою.

Правильне поєднання деталей гардеробу створює разом необхідний образ. Смокінг від «TAMIR» та відповідні йому атрибути допоможуть зробити акцент на чоловічій елегантності та виділитися з натовпу.

Смокінг – таємна зброя справжнього джентльмена

Не варто ставитись до одягу надто легковажно. Найчастіше він здатний розповісти про свого власника більше, ніж він сказав би сам. Дотримання дрес-коду показує: наскільки шанобливо чоловік ставиться до людей, які запросили його на свято. У магазині «TAMIR» представлені смокінги, що відповідають усім правилам модного етикету:

  • чорного або темно-синього кольору;
  • двобортні або однобортні;
  • з жилетом або без.

Джентльмен, одягнений за дрес-кодом Black Tie, завжди буде на висоті в будь-якому вишуканому суспільстві. Ви можете купити смокінг в інтернет-магазині «TAMIR» і переконатися в цьому особисто.

Купити смокінг у Харкові, Києві, Дніпрі та Запоріжжі

Аристократичний стиль непідвладний часу та модним тенденціям. В інтернет-магазині «TAMIR» можна купити смокінг, виконаний з дотриманням усіх тонкощів дрес-коду Black Tie. Також наші консультанти допоможуть підібрати аксесуари, які доповнюють цей стиль для завершення бездоганної картини Вашого образу.