Меню
КАТАЛОГ

Верхній одяг

Як відомо, у природи немає поганої погоди, і це твердження вірне в тому випадку, якщо ваша чоловічий верхній одяг буде відповідати сезону. З настанням сезону дощів, вітрів, снігу і морозів чоловіки замислюються над тим, яку верхній одяг їм вибрати. Кожен хоче, щоб вона і від негоди надійно захищала, і з класичним костюмом поєднувалася.

У чому полягають особливості вибору верхнього одягу для чоловіків, як і з чим її носити? На сьогоднішній день стилісти рекомендують сильній статі дотримуватися трьох головних правил: мінімалізм, стиль і темні тони. Сучасний дизайн, великий вибір моделей і тканин дозволяють підібрати ідеальний варіант верхнього одягу для будь-якої погоди.

Існує кілька видів верхнього демісезонного чоловічого одягу в класичному стилі: плащ, подовжена куртка, пальто і півпальто.

Плащ

Плащ в класичному стилі, без сумніву, є чи не найбільш практична річ чоловічого гардеробу для дощової і вітряної осінньої погоди. Строгий і елегантний плащ з плащової тканини середньої довжини (до коліна), будь то тренчкот або модель з коміром-стійкою завжди в тренді. Такий плащ підійде чоловікам будь-якого зростання, віку і комплекції.

Куртка в класичному стилі

Сучасні чоловіки з настанням сезону злив і рвучких вітрів найчастіше вибирають подовжену куртку з плащової тканини. І це не дивно, адже даний предмет гардероба ніколи не виходить з моди, чудово сидить на чоловіках різної комплекції, практичний і в шкарпетці, і в догляді. Куртка з плащової тканини темно-синього або чорного кольорів припаде до душі і діловим чоловікам, і юнакам-студентам, і автомобілістам.

Пальто

Довге чоловіче пальто виключно виглядатиме на ставних і дорослому чоловікові. Воно тільки підкреслить високий зріст, атлетичну фігуру і поставу свого володаря. Також варто зауважити, що суворе подовжене пальто можна поєднувати тільки з класичним костюмом і такий же суворої взуттям.

Напівпальто

Тепле вовняну напівпальто стане незамінним предметом гардероба як у цінителів неформального стилю, так і у шанувальників ділового класичного костюма. Головне правило, яке обов'язково треба дотримуватися - це поєднання стилю верхнього одягу з основним стилем гардероба, тобто класичне однобортне або двобортне напівпальто ідеально підійде для прихильників формального стилю, а модель напівпальто в Музичні Спортивні стилі або стилі мілітарі - для любителів стилю casual. Також єдине правило для всіх - це, щоб довжина укороченого пальто не була коротшою піджака або будь-якого одягу.

Безумовно, зовнішній вигляд - це важливо, адже кожен чоловік намагається виглядати стильним, упевненим в собі, і при цьому відчувати себе комфортно. Тому необхідно, щоб верхній одяг підкреслювала соціальний статус свого володаря, виглядала елегантно і бездоганно сиділа по фігурі.