Меню
КАТАЛОГ

Запонки

Не дивлячись на те, що запонки є лише додатковим аксесуаром, в чоловічому образі вони грають досить таки вагому роль. За допомогою правильно підібраних запонок можна не тільки лаконічно завершити стильний образ, але і вигідно підкреслити власний статус і вишуканий смак. Іноді лише побіжний погляд на аксесуари може сказати про чоловіка більше, ніж він сам зможе розповісти про себе.

Як правильно носити запонки

На сьогоднішній день вибір запонок досить великий, вони відрізняються і за формою, і за кольором, і за видом матеріалу, з якого виготовлені. Як же не розгубитися при виборі і зупинити свою увагу на тому аксесуар, який стане найкращим доповненням до Вашого образу.

Необхідно запам'ятати кілька важливих правил:

  • запонки завжди (!) Повинні збігатися за кольором металу з затискачем для краватки, пряжкою на ремені, годинами і іншими металевими аксесуарами;

  • манжета сорочки може виглядати з-під рукава піджака на 2-4см;

  • p> якщо ви носите запонки з логотипом компанії на роботу кожен день, то для походу в театр або ресторан подібний аксесуар неприпустимий. Для виходу "в світ" необхідно надягати стримані, але в той же час елегантні моделі запонок;
  • Останнім правило - чоловікам за сорок вкрай не рекомендовано вибирати запонки зі знаком зодіаку, сердечками, зірочками та іншої подібної тематикою, всі подібні прикраси можуть дозволити собі носити юнаки і тільки в неформальній обстановці.