Меню
КАТАЛОГ

Жилети

Чоловік жилет як елемент стильного образу

Вже більше трьох століть пройшло з тих пір, як жилет міцно влаштувався в чоловічому гардеробі. І якщо раніше він виконував чисто функціональну складову костюма (в його кишенях носили годинник на ланцюжку і курильні приналежності), то сьогодні безрукавка є частиною стильного образу модного денді. Звичайно, після закінчення часу жилети змінилися і за своїм зовнішнім виглядом, і за призначенням, але вони не втратили своєї актуальності, ставши чудовою альтернативою джемпер або куртці.

Сучасні дизайнери одягу закликають всіх чоловіків ввести жилет в якості обов'язкової складової свого гардероба. Строгий однотонний жилет ідеально підійде під діловий костюм або окремо під сорочку з краваткою, а ось вільного покрою джинсова або трикотажна безрукавка припаде до душі любителям стилю casual. У класичному образі колір і фактура тканини з якої зшитий жилет можуть відрізнятися і за кольором і за фактурою тканини основного костюма, якщо, наприклад, колір костюма графітовий-сірий, то жилет може бути чорного, світло-сірого або навіть темно-синього кольору .Для урочистих випадків можна надіти яскравий атласний жилет, проте головна умова - доповнити святковий образ необхідно аксесуарами: краваткою-метеликом або шовковим шийною хусткою.

Правильно підібраний за стилем і розміром жилет, як би промальовує контури чоловічої фігури - щільно прилягає по талії і підкреслює широкі плечі. Жилети носять стильні, впевнені в собі і успішні чоловіки.