Меню
КАТАЛОГ

ПРОДУКЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ "TAMIR"

Чоловічий костюм - одна з головних деталей іміджу чоловіка, який веде бізнес, або знаходиться на урочистому заході. Елегантний костюм, який відмінно сидить по фігурі, зробить враження на оточуючих і додасть впевненості своєму власникові. Кожен чоловік, незалежно від віку і статури, може підкреслити свою респектабельність і смак, саме за допомогою правильно підібраного костюма.

Торгова марка "TAMIR" вже багато років розробляє моделі чоловічих костюмів та іншого чоловічого одягу для ринку України та країн ближнього зарубіжжя. Нашим клієнтам ми незмінно пропонуємо по-справжньому якісний, ідеально зшитий, вироблений з кращих зразків тканини одяг для чоловіків на найвишуканіший смак.

Як купити чоловічий костюм?

Перш за все, потрібно розуміти, для кого і для якого випадку потрібен костюм:

  • ви купуєте шкільний костюм для своєї дитини, щоб підкреслити урочистість першого дзвінка;

  • готуєтеся до випускного балу і шукайте стильний і модний чоловічий костюм для підлітка;

  • весільна церемонія вимагає класичний весільний чоловічий костюм для нареченого;

  • для важливої ​​ділової зустрічі або офіційного заходу необхідний строгий діловий костюм.

Наступний крок - визначитися з фасоном. Приталений костюм або вільний крій, однобортна або двубортна модель. Однак, треба пам'ятати, що будь-хто з нас має свою індивідуальність і, в тому числі, унікальні пропорції тіла: зріст, ширина плечей, обхват грудей, об'єм, довжина рук і ніг і т.д. Тому покупка костюма, пальто і будь-якої іншої речі гардеробу у інтернет-магазині вимагає більш детального підходу до підбору через неможливість примірки. Наші досвідчені менеджери із задоволенням проконсультують вас і підберуть потрібний розмір.

Торгова марка "TAMIR" - український бренд сучасного чоловічого одягу. Роздрібні магазини знаходяться в Харкові, Запоріжжі та Дніпрі, але доставка і продаж нашої продукції здійснюється в усі регіони України. Брендовий одяг від виробника - це гарантія якості та вигідні ціни, широкий асортимент і зручність покупки на всій території України і ближнього зарубіжжя. Всім нашим клієнтам ми гарантуємо високу, сучасну якість наших виробів відповідно до європейських стандартів і останніх віяннь в світі класичної моди.