Меню
КАТАЛОГ

Багатошаровість в чоловічій моді

Сьогоднішня стаття буде присвячена багатошаровості в чоловічій моді, про те як правильно створювати стильні багатошарові поєднання одягу. Багато чоловіків, які не мають досвіду поєднувати різні предмети власного гардеробу, в прохолодну погоду намагаються комбінувати кілька речей різного стилю в одному образі, але при цьому виглядають безглуздо, інші ж вважають за краще носити один товстий светр, однак виглядає це нудно і одноманітно. Ми допоможемо чоловікам уникнути багатьох помилок в поєднанні одягу і створення цілісного образу.


Чи варто використовувати багатошаровість в одязі?


Чоловік, який знайомий з таким поняттям, як багатошаровість в одязі, має кілька переваг перед більшістю зазвичай одягнених чоловіків:


кілька шарів в одному комплекті дозволяють зберегти тепло набагато ефективніше, ніж один шар, рівний по товщині; 

завжди є можливість зняти який-небудь предмет одягу, і відчути себе більш комфортно. Особливо це актуально в період міжсезоння, коли погода досить мінлива, або істотна різниця температури на вулиці і в приміщенні; кожен день можна виглядати по-новому, створювати оригінальний стильний образ, при цьому лише грамотно комбінуючи в різній послідовності всі предмети власного гардеробу.


 Основні правила в багатошаровому поєднанні одягу


Для початку, якщо не знаєте, з чого почати, то варто дотримуватися базових принципів в микшировании одягу:
Одежа "шарується" від тонкого до товстого, і ніяк інакше, тобто нижній шар, що прилягає до тіла, будь то сорочка або футболка, неодмінно повинен бути тонше всіх наступних шарів, а самий верхній шар - товщі інших, так як його завдання - захист від негоди.


Правильно обраний розмір одягу, тобто якщо піджак, надітий на джемпер вам буде затісний, то це неприпустимо, але і висіти одяг, утворюючи непотрібні складки, також не повинна. Тому слід формувати шари в одязі таким чином, щоб кожний наступний шар був трохи більший за попередній.


Кожен з шарів повинен сам по собі непогано виглядати, тоді ви зможете кілька разів на день змінити свій образ, знявши будь-якої шар зі свого комплекту.


Зручність у шкарпетці. Логічно, що якщо якийсь з шарів заважає вільно рухатися або викликає фізичний дискомфорт, то від цього шару слід відмовитися і поекспериментувати з іншими поєднаннями.


Правильне поєднання кольорів в одязі. Шари за кольором слід поєднувати за принципом теплі відтінки з теплими, холодні з холодними. Однак не варто надягати один на одного предмети одягу близькі за кольором, краще використовувати контрастні кольори, а одяг з малюнком або принтом потрібно чергувати з однотонними речами. Щоб виключити ризики неправильного поєднання в багатошаровості одягу рекомендуємо використовувати безпечні кольори: білий, чорний, сірий, коричневий, темно-синій. До них можна додати ще один контрастний яскравий акцент - предмет одягу червоного або цегляного кольору. Також дотримуйтесь помірність в одязі з принтом - в образі можна використовувати тільки одну річ з малюнком.


Фактура тканин, з яких зшита одяг також повинна чергуватися, наприклад, бавовняну сорочку і блейзер можна "розбавити" твідовим піджаком або жилетом.


Аксесуари стануть важливим доповненням вашого багатошарового образу, не забувайте використовувати краватку, нагрудний або шийну хустку, шарф, скриньки для подарунків. Зі смаком підібрані аксесуари допоможуть будь багатошарове поєднання одягу зробити закінченим.


Головною фішкою створення багатошарового образу є змішання двох або кількох стилів в одязі, причому кожен шар має бути видно, а разом комплект гармонійно виглядати.

 
Будьте стильними, панове!